| Versiyon Adı | 1.4 TSI ACT Highline |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1320 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 66 lt |
| Bagaj Hacmi | 586 lt |
| Boş Ağırlık | 1387 Kg |
| Uzunluk | 4767 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1456 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 116.800 ₺ |
| Şubat | 116.800 ₺ |
| Mart | 117.600 ₺ |
| Nisan | 117.600 ₺ |
| Mayıs | 117.600 ₺ |
| Haziran | 121.700 ₺ |
| Temmuz | 121.700 ₺ |
| Ağustos | 122.500 ₺ |
| Eylül | 122.500 ₺ |
| Ekim | 123.700 ₺ |
| Kasım | 124.500 ₺ |
| Aralık | 138.400 ₺ |