| Versiyon Adı | 1.6 TDI Highline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1222 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1392 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 82.400 ₺ |
| Şubat | 82.400 ₺ |
| Mart | 82.400 ₺ |
| Nisan | 82.400 ₺ |
| Mayıs | 82.400 ₺ |
| Haziran | 86.200 ₺ |
| Temmuz | 86.200 ₺ |
| Ağustos | 86.900 ₺ |
| Eylül | 88.500 ₺ |
| Ekim | 90.500 ₺ |