| Versiyon Adı | 1.4 TSI Comfortline 150 PS DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1100 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1390 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1364 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 77.100 ₺ |
| Ağustos | 77.800 ₺ |
| Eylül | 79.300 ₺ |
| Ekim | 81.100 ₺ |
| Kasım | 81.100 ₺ |
| Aralık | 81.100 ₺ |