| Versiyon Adı | R 2.0 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 696 km |
| Sistem Gücü | 320 HP |
| Sistem Torku | 420 Nm |
| Maksimum Hız | 270 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 4.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1984 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.9 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1553 Kg |
| Uzunluk | 4290 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1451 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 3.950.000 ₺ |
| Mart | 4.088.000 ₺ |
| Ağustos | 4.251.000 ₺ |
| Eylül | 4.425.000 ₺ |
| Kasım | 4.536.000 ₺ |
| Aralık | 4.596.000 ₺ |