| Versiyon Adı | 1.0 Style DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1302 Kg |
| Uzunluk | 4284 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1441 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.780.000 ₺ |
| Mart | 1.843.000 ₺ |