| Versiyon Adı | 1.0 R-Line DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1302 Kg |
| Uzunluk | 4284 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1441 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 689.800 ₺ |
| Nisan | 731.100 ₺ |
| Haziran | 785.800 ₺ |
| Temmuz | 836.700 ₺ |
| Ağustos | 842.400 ₺ |
| Ekim | 884.400 ₺ |
| Kasım | 918.200 ₺ |
| Aralık | 943.600 ₺ |