| Versiyon Adı | 1.0 Life DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1302 Kg |
| Uzunluk | 4284 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1441 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 314.000 ₺ |
| Nisan | 339.400 ₺ |
| Mayıs | 346.200 ₺ |
| Haziran | 361.000 ₺ |
| Ağustos | 361.000 ₺ |
| Eylül | 353.800 ₺ |
| Ekim | 382.000 ₺ |
| Kasım | 416.900 ₺ |
| Aralık | 527.100 ₺ |