| Versiyon Adı | 1.0 TSI Highline DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1064 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4258 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 133.200 ₺ |
| Mart | 134.400 ₺ |
| Nisan | 138.500 ₺ |
| Mayıs | 141.300 ₺ |
| Haziran | 161.400 ₺ |
| Ağustos | 192.200 ₺ |
| Eylül | 192.900 ₺ |
| Ekim | 192.900 ₺ |
| Kasım | 173.700 ₺ |
| Aralık | 165.100 ₺ |