| Versiyon Adı | 1.6 TDI Highline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1299 Kg |
| Uzunluk | 4255 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 79.500 ₺ |
| Şubat | 79.500 ₺ |
| Mart | 79.500 ₺ |
| Nisan | 81.100 ₺ |
| Mayıs | 81.100 ₺ |
| Haziran | 85.700 ₺ |
| Temmuz | 85.700 ₺ |
| Ağustos | 87.100 ₺ |
| Eylül | 88.000 ₺ |
| Ekim | 90.000 ₺ |
| Kasım | 90.000 ₺ |
| Aralık | 90.000 ₺ |