| Versiyon Adı | 1.2 TSI Comfortline |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1210 Kg |
| Uzunluk | 4255 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 57.500 ₺ |
| Şubat | 57.500 ₺ |
| Mart | 57.500 ₺ |
| Nisan | 58.600 ₺ |
| Mayıs | 58.600 ₺ |
| Haziran | 61.800 ₺ |
| Temmuz | 61.800 ₺ |
| Ağustos | 62.800 ₺ |
| Eylül | 63.500 ₺ |
| Ekim | 65.000 ₺ |
| Kasım | 65.000 ₺ |
| Aralık | 65.000 ₺ |