| Versiyon Adı | 2.0 TDI Sportline 184 HP DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1400 km |
| Sistem Gücü | 184 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 232 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 532 lt |
| Boş Ağırlık | 1607 Kg |
| Uzunluk | 4802 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1421 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 170.930 ₺ |
| Şubat | 170.930 ₺ |
| Mart | 172.100 ₺ |
| Nisan | 172.100 ₺ |
| Mayıs | 167.800 ₺ |
| Haziran | 171.560 ₺ |
| Temmuz | 171.560 ₺ |
| Ağustos | 173.440 ₺ |
| Eylül | 173.440 ₺ |
| Ekim | 175.310 ₺ |
| Kasım | 179.070 ₺ |
| Aralık | 198.290 ₺ |