| Versiyon Adı | 2.0 TDI Trendline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1196 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1382 Kg |
| Uzunluk | 4506 mm |
| Genişlik | 1793 mm |
| Yükseklik | 1822 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 137.500 ₺ |
| Nisan | 148.500 ₺ |
| Haziran | 155.500 ₺ |
| Temmuz | 157.000 ₺ |
| Ağustos | 176.500 ₺ |
| Eylül | 179.000 ₺ |
| Ekim | 188.500 ₺ |
| Kasım | 211.500 ₺ |