| Versiyon Adı | 2.0 TDI Exclusive DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1078 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1417 Kg |
| Uzunluk | 4506 mm |
| Genişlik | 1793 mm |
| Yükseklik | 1822 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 122.840 ₺ |
| Mart | 125.300 ₺ |
| Nisan | 130.330 ₺ |
| Mayıs | 131.620 ₺ |
| Haziran | 138.900 ₺ |
| Ağustos | 156.870 ₺ |
| Eylül | 180.760 ₺ |
| Ekim | 160.740 ₺ |
| Kasım | 146.880 ₺ |