| Versiyon Adı | 1.4 TSI Comfortline DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 917 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1576 Kg |
| Uzunluk | 4878 mm |
| Genişlik | 1793 mm |
| Yükseklik | 1836 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 136.110 ₺ |
| Kasım | 124.370 ₺ |