| Versiyon Adı | 1.6 TDI Team |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1053 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1399 Kg |
| Uzunluk | 4406 mm |
| Genişlik | 1794 mm |
| Yükseklik | 1856 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 58.770 ₺ |
| Haziran | 59.350 ₺ |