| Versiyon Adı | 1.6 TDI Comfortline DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1053 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1552 Kg |
| Uzunluk | 4406 mm |
| Genişlik | 1794 mm |
| Yükseklik | 1856 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 70.480 ₺ |
| Şubat | 70.550 ₺ |
| Mart | 70.550 ₺ |
| Nisan | 70.550 ₺ |
| Mayıs | 73.000 ₺ |
| Haziran | 73.720 ₺ |
| Temmuz | 75.900 ₺ |
| Ağustos | 75.900 ₺ |
| Eylül | 76.650 ₺ |
| Ekim | 77.790 ₺ |