| Versiyon Adı | 3.0 PanAmericana |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 784 km |
| Sistem Gücü | 240 HP |
| Sistem Torku | 600 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2993 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 10.2 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 2430 Kg |
| Uzunluk | 5362 mm |
| Genişlik | 1917 mm |
| Yükseklik | 1884 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 2.659.000 ₺ |
| Mart | 2.659.000 ₺ |
| Nisan | 2.732.000 ₺ |
| Haziran | 2.825.000 ₺ |
| Ekim | 2.900.000 ₺ |
| Kasım | 2.900.000 ₺ |
| Aralık | 2.911.000 ₺ |