| Versiyon Adı | 1.5 Flame e-CVT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1125 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 120 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.2 lt |
| Yakıt Deposu | 36 lt |
| Bagaj Hacmi | 286 lt |
| Boş Ağırlık | 1235 Kg |
| Uzunluk | 3940 mm |
| Genişlik | 1745 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 914.650 ₺ |
| Mart | 987.900 ₺ |
| Nisan | 1.007.650 ₺ |
| Mayıs | 1.098.350 ₺ |
| Haziran | 1.216.300 ₺ |
| Temmuz | 1.377.200 ₺ |
| Ağustos | 1.492.150 ₺ |
| Ekim | 1.492.150 ₺ |
| Kasım | 1.332.150 ₺ |
| Aralık | 1.332.150 ₺ |