| Versiyon Adı | 1.5 Flame X-Pack MdS |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 894 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 153 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 3940 mm |
| Genişlik | 1745 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 230.700 ₺ |
| Mayıs | 281.500 ₺ |
| Haziran | 290.350 ₺ |
| Temmuz | 301.950 ₺ |
| Ağustos | 256.950 ₺ |
| Kasım | 369.250 ₺ |
| Aralık | 465.350 ₺ |