| Versiyon Adı | 1.5 Hybrid Spirit |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1167 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 111 Nm |
| Maksimum Hız | 165 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 286 lt |
| Boş Ağırlık | 1120 Kg |
| Uzunluk | 3950 mm |
| Genişlik | 1695 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 72.800 ₺ |
| Mart | 72.800 ₺ |
| Nisan | 72.800 ₺ |
| Mayıs | 66.800 ₺ |
| Haziran | 67.900 ₺ |
| Temmuz | 67.900 ₺ |
| Ağustos | 70.150 ₺ |
| Eylül | 70.150 ₺ |
| Ekim | 70.150 ₺ |
| Kasım | 72.540 ₺ |
| Aralık | 75.500 ₺ |