| Versiyon Adı | 1.6 Active |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 809 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.8 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4460 mm |
| Genişlik | 1790 mm |
| Yükseklik | 1620 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 73.900 ₺ |
| Nisan | 73.900 ₺ |
| Mayıs | 73.900 ₺ |
| Haziran | 73.900 ₺ |
| Temmuz | 73.900 ₺ |
| Ağustos | 73.900 ₺ |
| Eylül | 74.400 ₺ |
| Ekim | 74.400 ₺ |
| Kasım | 77.710 ₺ |
| Aralık | 81.600 ₺ |