| Versiyon Adı | 2.0 Premium Plus Navi Multidrive S 4×4 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 923 km |
| Sistem Gücü | 152 HP |
| Sistem Torku | 196 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1987 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 547 lt |
| Boş Ağırlık | 1150 Kg |
| Uzunluk | 4605 mm |
| Genişlik | 1845 mm |
| Yükseklik | 1675 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 227.900 ₺ |