| Versiyon Adı | 2.0 D-4D Advance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1277 km |
| Sistem Gücü | 143 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 547 lt |
| Boş Ağırlık | 1150 Kg |
| Uzunluk | 4605 mm |
| Genişlik | 1845 mm |
| Yükseklik | 1675 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 145.000 ₺ |
| Haziran | 145.000 ₺ |
| Temmuz | 145.000 ₺ |
| Ağustos | 145.000 ₺ |
| Eylül | 145.000 ₺ |
| Ekim | 145.000 ₺ |
| Kasım | 148.800 ₺ |
| Aralık | 148.800 ₺ |