| Versiyon Adı | 2.0 D-4D Elegant |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1224 km |
| Sistem Gücü | 124 HP |
| Sistem Torku | 310 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 647 lt |
| Boş Ağırlık | 1575 Kg |
| Uzunluk | 4570 mm |
| Genişlik | 1845 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 116.900 ₺ |
| Nisan | 116.900 ₺ |
| Mayıs | 118.100 ₺ |
| Haziran | 118.100 ₺ |
| Temmuz | 120.500 ₺ |
| Ağustos | 120.500 ₺ |
| Eylül | 129.000 ₺ |
| Ekim | 129.000 ₺ |
| Kasım | 129.000 ₺ |
| Aralık | 121.250 ₺ |