| Versiyon Adı | 1.5 Dream AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1136 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1631 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1880 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 652.350 ₺ |
| Mart | 691.500 ₺ |
| Mayıs | 760.650 ₺ |
| Haziran | 842.800 ₺ |
| Temmuz | 954.400 ₺ |
| Ağustos | 1.035.650 ₺ |
| Aralık | 1.044.000 ₺ |