| Versiyon Adı | 2.4 Active |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1176 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2393 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.8 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 5330 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1815 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 111.300 ₺ |
| Mart | 111.300 ₺ |
| Nisan | 111.300 ₺ |
| Mayıs | 109.300 ₺ |
| Haziran | 116.900 ₺ |
| Temmuz | 121.600 ₺ |
| Ağustos | 131.400 ₺ |
| Eylül | 144.450 ₺ |
| Ekim | 144.550 ₺ |
| Kasım | 118.650 ₺ |
| Aralık | 118.650 ₺ |