| Versiyon Adı | 1.5 Flame Multidrive S |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 862 km |
| Sistem Gücü | 123 HP |
| Sistem Torku | 153 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 484.850 ₺ |
| Şubat | 484.850 ₺ |
| Nisan | 496.950 ₺ |
| Mayıs | 529.250 ₺ |
| Haziran | 558.350 ₺ |
| Temmuz | 645.250 ₺ |
| Ağustos | 659.450 ₺ |
| Eylül | 672.600 ₺ |
| Ekim | 699.500 ₺ |
| Kasım | 713.550 ₺ |
| Aralık | 785.000 ₺ |