| Versiyon Adı | 1.5 Dream |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 893 km |
| Sistem Gücü | 123 HP |
| Sistem Torku | 153 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 438.350 ₺ |
| Şubat | 438.350 ₺ |
| Nisan | 449.350 ₺ |
| Mayıs | 478.500 ₺ |
| Haziran | 504.850 ₺ |
| Temmuz | 583.450 ₺ |
| Ağustos | 596.350 ₺ |
| Eylül | 608.250 ₺ |
| Ekim | 632.600 ₺ |
| Kasım | 645.300 ₺ |
| Aralık | 709.900 ₺ |