| Versiyon Adı | HB 1.2 Flame MdS |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 847 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 185 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 361 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4370 mm |
| Genişlik | 1790 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 167.500 ₺ |
| Nisan | 183.800 ₺ |
| Mayıs | 191.200 ₺ |
| Haziran | 191.200 ₺ |
| Temmuz | 207.800 ₺ |
| Ağustos | 209.900 ₺ |
| Eylül | 228.000 ₺ |
| Ekim | 285.400 ₺ |
| Aralık | 230.450 ₺ |