| Versiyon Adı | 1.6 Passion X-Pack Multidrive S |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 862 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 159 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 190.150 ₺ |
| Şubat | 190.150 ₺ |
| Nisan | 202.100 ₺ |
| Mayıs | 206.100 ₺ |
| Haziran | 212.250 ₺ |
| Temmuz | 234.250 ₺ |
| Ağustos | 237.750 ₺ |
| Eylül | 228.550 ₺ |
| Ekim | 313.700 ₺ |
| Aralık | 323.100 ₺ |