| Versiyon Adı | 1.8 Passion X-Pack e-CVT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 98 HP |
| Sistem Torku | 142 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Boş Ağırlık | 1385 Kg |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 175.000 ₺ |
| Mart | 175.000 ₺ |
| Nisan | 178.500 ₺ |
| Mayıs | 181.200 ₺ |
| Haziran | 182.950 ₺ |
| Temmuz | 203.100 ₺ |
| Kasım | 203.100 ₺ |
| Aralık | 209.150 ₺ |