| Versiyon Adı | 1.6 Passion Multidrive S |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 862 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 159 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 155.500 ₺ |
| Mart | 155.500 ₺ |
| Nisan | 157.100 ₺ |
| Mayıs | 158.700 ₺ |
| Haziran | 160.300 ₺ |
| Temmuz | 179.750 ₺ |
| Kasım | 179.750 ₺ |
| Aralık | 185.050 ₺ |