| Versiyon Adı | 1.6 Life |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 873 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 452 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4620 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 75.000 ₺ |
| Nisan | 78.500 ₺ |
| Mayıs | 79.750 ₺ |
| Haziran | 84.950 ₺ |
| Temmuz | 86.600 ₺ |
| Ağustos | 94.500 ₺ |
| Eylül | 105.100 ₺ |
| Ekim | 94.900 ₺ |
| Kasım | 85.200 ₺ |
| Aralık | 85.350 ₺ |