| Versiyon Adı | 1.6 Touch Multidrive S |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 902 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 452 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4620 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 86.050 ₺ |
| Şubat | 90.400 ₺ |
| Mart | 85.450 ₺ |
| Nisan | 85.450 ₺ |
| Mayıs | 85.450 ₺ |
| Haziran | 85.450 ₺ |
| Temmuz | 85.450 ₺ |
| Ağustos | 86.450 ₺ |
| Eylül | 86.450 ₺ |
| Ekim | 85.400 ₺ |
| Kasım | 88.650 ₺ |
| Aralık | 89.700 ₺ |