| Versiyon Adı | Yeni 1.6 Advance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 873 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 452 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4620 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 72.950 ₺ |
| Temmuz | 72.950 ₺ |
| Ağustos | 74.400 ₺ |
| Eylül | 74.400 ₺ |
| Ekim | 74.400 ₺ |
| Kasım | 78.590 ₺ |
| Aralık | 79.100 ₺ |