| Versiyon Adı | Yeni 1.4 D-4D Advance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1341 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 452 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4620 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 84.350 ₺ |
| Temmuz | 84.350 ₺ |
| Ağustos | 86.050 ₺ |
| Eylül | 86.050 ₺ |
| Ekim | 86.050 ₺ |
| Kasım | 88.670 ₺ |
| Aralık | 85.750 ₺ |