| Versiyon Adı | 1.6 Advance Multidrive S |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 902 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 452 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4620 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 74.250 ₺ |
| Şubat | 77.400 ₺ |
| Mart | 77.400 ₺ |
| Nisan | 77.400 ₺ |
| Mayıs | 74.400 ₺ |
| Haziran | 74.950 ₺ |
| Temmuz | 74.950 ₺ |
| Ağustos | 74.950 ₺ |
| Eylül | 74.950 ₺ |