| Versiyon Adı | 1.8 Hybrid Passion X-Sport |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 878 km |
| Sistem Gücü | 98 HP |
| Sistem Torku | 142 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 388 lt |
| Boş Ağırlık | 1510 Kg |
| Uzunluk | 4362 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1558 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.730.000 ₺ |
| Mart | 1.785.000 ₺ |
| Nisan | 2.056.000 ₺ |
| Haziran | 1.966.000 ₺ |
| Temmuz | 1.966.000 ₺ |
| Eylül | 2.028.000 ₺ |
| Kasım | 2.028.000 ₺ |