| Versiyon Adı | 1.8 Passion e-CVT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 122 HP |
| Sistem Torku | 142 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 297 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4390 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1565 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 758.250 ₺ |
| Temmuz | 876.300 ₺ |
| Ağustos | 895.150 ₺ |