| Versiyon Adı | TS 2.0 Premium Multidrive S |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 938 km |
| Sistem Gücü | 152 HP |
| Sistem Torku | 196 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 543 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4820 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 204.450 ₺ |
| Mart | 204.500 ₺ |
| Nisan | 204.500 ₺ |
| Mayıs | 204.500 ₺ |
| Haziran | 204.500 ₺ |
| Temmuz | 204.500 ₺ |
| Ağustos | 207.570 ₺ |
| Eylül | 207.570 ₺ |