| Versiyon Adı | 2.0 Premium Plus Multidrive S |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 968 km |
| Sistem Gücü | 152 HP |
| Sistem Torku | 196 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1987 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 509 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4750 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 206.100 ₺ |
| Mart | 206.150 ₺ |
| Nisan | 206.150 ₺ |
| Mayıs | 206.150 ₺ |
| Haziran | 206.150 ₺ |
| Temmuz | 206.150 ₺ |
| Ağustos | 209.250 ₺ |
| Eylül | 209.250 ₺ |