| Versiyon Adı | 1.6 D-4D Premium Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1429 km |
| Sistem Gücü | 112 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 509 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4750 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 158.100 ₺ |
| Mart | 158.150 ₺ |
| Nisan | 158.150 ₺ |
| Mayıs | 149.950 ₺ |
| Haziran | 149.950 ₺ |
| Temmuz | 149.950 ₺ |
| Ağustos | 152.300 ₺ |
| Eylül | 152.300 ₺ |
| Ekim | 152.300 ₺ |
| Kasım | 152.300 ₺ |
| Aralık | 160.050 ₺ |