| Versiyon Adı | TS 1.6 D-4D Premium Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1364 km |
| Sistem Gücü | 112 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 543 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4820 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 125.200 ₺ |
| Nisan | 125.200 ₺ |
| Mayıs | 125.200 ₺ |
| Haziran | 125.200 ₺ |
| Temmuz | 125.200 ₺ |
| Ağustos | 125.200 ₺ |
| Eylül | 125.200 ₺ |
| Ekim | 125.200 ₺ |
| Kasım | 129.330 ₺ |
| Aralık | 139.350 ₺ |