| Versiyon Adı | Touring Sports 2.0 Premium Plus Navi Multidrive S |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 938 km |
| Sistem Gücü | 152 HP |
| Sistem Torku | 196 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 543 lt |
| Boş Ağırlık | 1540 Kg |
| Uzunluk | 4820 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 157.400 ₺ |
| Kasım | 168.550 ₺ |
| Aralık | 161.550 ₺ |