| Versiyon Adı | 2.0 D-4D Premium Plus Navi |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1333 km |
| Sistem Gücü | 143 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 509 lt |
| Boş Ağırlık | 1545 Kg |
| Uzunluk | 4750 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 156.400 ₺ |
| Eylül | 167.750 ₺ |
| Ekim | 167.750 ₺ |
| Kasım | 167.600 ₺ |
| Aralık | 160.600 ₺ |