| Versiyon Adı | 1.8 Hybrid Active Skypack |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1098 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 142 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 360 lt |
| Boş Ağırlık | 1385 Kg |
| Uzunluk | 4330 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1475 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 160.450 ₺ |
| Mart | 122.600 ₺ |
| Nisan | 125.700 ₺ |
| Mayıs | 127.000 ₺ |
| Haziran | 132.000 ₺ |
| Temmuz | 137.200 ₺ |
| Ağustos | 144.200 ₺ |
| Eylül | 159.000 ₺ |
| Ekim | 157.000 ₺ |
| Kasım | 128.300 ₺ |
| Aralık | 128.300 ₺ |