| Versiyon Adı | 1.6 Active |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 847 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 353 lt |
| Boş Ağırlık | 1260 Kg |
| Uzunluk | 4275 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 58.000 ₺ |
| Nisan | 58.000 ₺ |
| Mayıs | 58.600 ₺ |
| Haziran | 58.600 ₺ |
| Temmuz | 60.000 ₺ |
| Ağustos | 60.000 ₺ |
| Eylül | 65.800 ₺ |
| Ekim | 65.800 ₺ |
| Kasım | 65.800 ₺ |
| Aralık | 62.800 ₺ |