| Versiyon Adı | V2 Uzun Menzil |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 610 km |
| Sistem Gücü | 218 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | 177 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 160 kW |
| Şarj Süresi | - |
| Enerji Tüketimi | ~ 17.4 kWh |
| Batarya Hacmi | 88.5 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 505 lt |
| Boş Ağırlık | 2106 Kg |
| Uzunluk | 4830 mm |
| Genişlik | 1881 mm |
| Yükseklik | 1553 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 2.363.000 ₺ |
| Kasım | 2.363.000 ₺ |
| Aralık | 2.371.000 ₺ |