| Versiyon Adı | 1.5 Comfort |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 703 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 212 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.0 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.4 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1635 Kg |
| Uzunluk | 4610 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1740 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 1.199.000 ₺ |
| Ekim | 1.199.000 ₺ |
| Kasım | 1.199.000 ₺ |
| Aralık | 1.230.000 ₺ |