| Versiyon Adı | 1.4 Elegance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 810 km |
| Sistem Gücü | 129 HP |
| Sistem Torku | 235 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1373 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 430 lt |
| Boş Ağırlık | 1240 Kg |
| Uzunluk | 4300 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1580 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.464.000 ₺ |
| Mart | 1.484.000 ₺ |
| Nisan | 1.514.000 ₺ |
| Mayıs | 1.398.000 ₺ |
| Haziran | 1.408.000 ₺ |
| Ağustos | 1.560.000 ₺ |
| Eylül | 1.615.000 ₺ |
| Kasım | 1.690.000 ₺ |
| Aralık | 1.595.000 ₺ |